Вінілові магніти на холодильник — різновид магнітів, які виготовляються з магнітного вінілу. Вінілові магніти ще називають плоскими за їх форму. Вініловий магніт можна по праву вважати універсальним рекламоноієм. Плоскі магніти дуже зручні і популярні для проведення рекламних акцій. Завдяки своїй унікальності така реклама має великий попит. Також вінілові магніти привертають увагу своїми невисокими цінами.

Плоский магніт легко кріпитися до будь-якої металевої поверхні. Найпопулярнішим місцем, звичайно, залишається холодильник, але також сьогодні багато власників авто за допомогою магнітів прикрашають свою машину або ж роблять у такий спосіб дуже хорошу рекламу.

Характеристики вінілових магнітів:

  • магнітний шар 0,4 мм
  • папір крейдяний від 250 гр
  • глянцева ламінація
  • повнокольоровий цифровий друк
  • закруглені кути
  • будь-яка форма

вінілові магніти на холодильник (магниты на холодильник)

вінілові магніти на холодильник (магниты на холодильник)

Закатні магніти — це магніти, які мають форму значків і має магніт що кріпиться до поверхні. Іншими словами — це ті стандартні магніти, з якими у нас і асоціюються всі магнітики на холодильник. За свою форму і однакову технологію виготовлення зі значками, закатні магніти ще називають значок на магніті.

Закатні магнітики на холодильник — відмінний сувенір до безлічі подій, будь то корпоративне свято, весілля або промо-акція. Кожному буде приємно отримати на згадку про подію. Будь-якому туристичному місту ніяк не обійтися без закатних магнітів, які є улюбленою покупкою на пам’ять для кожного гостя. Особливо вигідні такі магніти для підприємців, які роблять рекламу своєї продукції. Кращої реклами, ніж магніт, просто не знайти! У кожного є холодильник, який зазвичай і служить «живий» рекламою.

При виготовленні закатних магнітиків використовується повнокольоровий друк. Це дозволяє створювати будь-які барвисті картинки (пейзажі, природу, міста, персонажі мультфільмів, тварини тощо), а також нанести на магніт Ваше фото. У нас Ви можете придбати закатні магніти під замовлення, тобто, ми втілимо будь-яку Вашу яскраву ідею!

закатні магніти (закатные магниты на холодильник)

Акрилові магніти на холодильник є прозорий пластиковий корпус стандартного розміру 52х78 і поліграфія 45х70, 65х97 і поліграфія 59х89, 65х65 і поліграфія 57х57, ззаду, на який клеїться магніт. Виготовлення акрилових магнітів має найменше трудовитрат, в порівнянні з вініловими, закатними магнітами, тому що з обладнання необхідно мати тільки принтер. Це є причиною їх низької ціни, як в роздробі так і опті.
Акрилові магніти (або як їх ще називають пластикові магніти) виготовляються в сувенірних цілях, як туристичні магніти і фотомагніти, в рекламних цілях вони не практичні. Як правило, більшість, магнітів з видами міст, продається у вигляді акрилових магнітів.

Стандартний акриловий (пластиковий) магніт, нашого виробництва складається з:

  • пластикового корпусу
  • передній прозорої кришки
  • поліграфічної вставки (цифрова глянсова друк)
  • вінілового магніту (магніт 0,7 мм)

Якщо Вам потрібні акрилові магніти з видами вашого міста або місцевими пам’ятками — ТЕЛЕФОНУЙТЕ, Ми зробимо для вас макети і готові магніти (при замовленні від 1000 шт. — дизайн макета безкоштовно).

акриловые магниты на холодильник

 

акриловые магниты на холодильник

 

Це звичайний вініловий магніт, з прошарком в який, добавлена ​​піна завтовшки 2-3 мм. Її колір або сірий або білий (який буде в наявності той і використовуємо). Такі магнітики краще тримають форму, товщі, виглядають солідніше. Додавання піни практично не впливає на вагу магніту тому вона дуже легка.

Магніти на ізолоні мають ряд відмінностей від звичайного вінілового магніту. По-перше, вони більш щільні і практично не згинаються. По-друге, такі магнітики робляться тільки вирубкою з округленими кутами або довільної форми, квадрата з гострими кутами немає !. Вспінений шар  + магнітний шар + поліграфія з ламінуванням.

До недоліків можна віднести тільки те що такі магніти завжди будуть з округленими кутами — але так все ж красивіше 🙂

магниты на холодильник

магниты на холодильник